fbpx

Tuky

Zobrazeno all 2 výsledků

Nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků ke všestrannému využití (například do polev, náplní, koláčů, zmrzlin nebo na smažení). V nabídce máme tuky, které odpovídají nejnovějším světovým trendům, mimo jiné jsou vyráběny na základě surovin, které pocházejí z certifikovaných pěstebních ploch, bez podílu ztužených tuků, se sníženou úrovní SAFA a bez trans-izomerů mastných kyselin. Ve spolupráci se zákazníky tvoříme výrobky, které odpovídají jejich různorodým potřebám.

Sorting:

Zobrazeno all 2 výsledků

  • Prima Kreemi White SG

    Dokonalý pro aranžování zákusků na talíři, studenou přípravu krémů (máslový, šlehaný nebo pudinkový), cukrářských hmot a náplní do dortů, rolád, rohlíčků, buchtiček, muffinů, křehkých zákusků, dezertů eclairs, omelet a také pro tvorbu povrchů dortů a ozdobu koláčů.

    Pro srovnáníPřidat do seznamu
  • Tuky pro průmysl

    Reagujeme na potřeby zákazníků, a proto dodáváme specializované rostlinné tuky nejvyžší jakosti. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu výrobků pro všestranné použití: do náplní, na pečení, do polev, do zmrzlin, do mléčných výrobků, na smažení, univerzální, pro gastronomii, technické účely.

    Pro srovnáníPřidat do seznamu